Haft diamentowyO firmie:


Telefon: 48 307 07 09

Strona: https://diamondart.pl

Nazwa: WESTEROS Dariusz Grzyb diamondart.pl

Adres: Tartaczna 29

Miejscowość: Radom

Kod pocztowy: 26-600
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na stronę internetową diamondart.pl mogą zajrzeć osoby, których przedmiotem zainteresowania jest diamond painting. Jest to sposób tworzenia obrazków. Na płótnie z nadrukowaną grafiką należy umieszczać kolorowe koraliki. Diamencik przyklejony w niewłaściwe miejsce można szybko i bez problemu usunąć przy pomocy pęsety. Gotowy obrazek warto oprawić w ramkę i ozdobić nim ścianę w mieszkaniu lub podarować go bliskiej osobie.

Haft diamentowy mogą wykonywać nie tylko dorośli, ale również starsze dzieci. Zestaw do stworzenia kolorowej mozaiki zawiera płótno ze wzorem, aplikator, suchy klej, diamenciki i pudełko do przechowywania ich, a także instrukcję. Warto kupić go na prezent.

Duża ilość wzorów dostępna w sklepie online sprawia, że każdy klient może w asortymencie wyszukać wymarzoną grafikę. Zestawy zostały posegregowane według kategorii, by ułatwić poszukiwania. W sklepie obecne są płótna przedstawiające krajobrazy, postacie, budynki, zwierzęta, motywy religijne, a także bohaterów z popularnych bajek.

Data dodania: 17-01-2023

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa