Great western trail insertO firmie:


Telefon:

Strona: https://www.geekmod.pl/

Nazwa: Warfactory Marek Laskowski

Adres: Brukselska 17

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-973
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Miłośnicy planszówek mogą zapoznać się z bogatym asortymentem sklepu online. Działa on na stronie internetowej geekmod.pl. W jego ofercie obecne są inserty, które służą do przechowywania komponentów gier. Zachowanie porządku w elementach takich jak żetony, karty, pionki itd. umożliwia szybkie rozpoczęcie rozgrywki.

W sklepie obecny jest insert do Great Western Trail. Wykonano go z materiału HDF. W celu sklejenie pojemnika należy sięgnąć po klej wikol (obecny w sklepie). Insert ma wiele przegródek, dzięki którym można z łatwością posegregować elementy gry. Umożliwia on szybkie przygotowanie planszy, gdy tylko pojawi się chęć zagrania.

Asortyment sklepu online zawiera także organizery. Dzięki nim gracze mogą zachować porządek na stanowisku w trakcie rozgrywki. Na klientów czekają również skrzynie kolekcjonerskie, podajniki na karty oraz pudełka na żetony. Osoby, które potrzebują pomocy przy wyborze produktów, mogą o nią poprosić obsługę sklepu. Darmowa dostawa obejmuje zamówienia za określoną kwotę.

Data dodania: 01-11-2023

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa