Wc retro | MUKK Architektura WnętrzO firmie:


Telefon: 13 497 12 13

Strona: https://wloskielazienki.pl/

Nazwa: MUKK Architektura Wnętrz

Adres: Czajkowskiego 13

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Aranżacja wnętrz jest zadaniem polegającym na harmonijnym łączeniu atrakcyjnego wyglądu z aspektami praktycznymi. Przy projektowaniu łazienek piękno formy spotyka się z wymogiem funkcjonalności. Ważne jest, by produkty do wyposażenia cechowała dobra jakość. Będą wówczas nie tylko efektownie się prezentować, ale też  sprawnie działać i służyć przez lata.

Za szykowny, elegancki i uniwersalny zawsze uchodził trend klasyczny. WC w stylu retro  to kwintesencja  klimatu inspirowanego estetyką i rozmachem pałaców, południowoeuropejskich willi i wielkomiejskich kamienic  ze światowych stolic. Renomowani producenci nieustannie tworzą nowe modele muszli klozetowych, misek i bidetów pasujących  do tej konwencji.

Bogaty ich wybór oferuje sklep internetowy działający na stronie wloskielazienki.pl. Wszystkie modele mają dopracowane wzornictwo i wykonane są z surowca odpowiadającego wysokim standardom użytkowym i wizualnym. To idealna propozycja dla prywatnych inwestorów, a także dbających o swój wystrój hoteli i restauracji.

Data dodania: 24-03-2020

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:PRO-music

Rzeszów

MUKK Architektura Wnętrz

Krosno

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Stalowa Wola