Baterie łazienkowe czarneO firmie:


Telefon: 13 497 12 13

Strona: https://wloskielazienki.pl/

Nazwa: MUKK Architektura Wnętrz

Adres: Czajkowskiego 13

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wysokiej klasy dodatki stanowią idealne dopełnienie atrakcyjnie urządzonego wnętrza. Detal przesądza o efekcie finalnym, dopełnia całość. Źle dobrany stylistycznie lub kolorystycznie element wykończeniowy niweczy dobrą prezencję pomieszczenia. Dotyczy to też łazienek i armatury. Na szczęście producenci oferują bardzo szeroki wybór asortymentu.

Bogata gama form wzorniczych, wersji barwnych i estetyk powala na zakup produktu idealnie korespondującego z charakterem aranżacyjnym. Profesjonalnie wykonane baterie łazienkowe czarne, białe i stalowe można nabyć w sklepie internetowym pod adresem wloskielazienki.pl. Pasują one do łazienek klasycznych, minimalistycznych, nowoczesnych i skandynawskich. Kafelek z połyskiem i matowych, w różnym formacie i odcieniach.

Armatura z oferty jest sygnowana przez renomowanych producentów, dbających o stronę wizualną i użytkową. Wszystkie modele przeszły restrykcyjne kontrole jakości, są ładnie wykonane i trwałe. Sklep oferuje korzystne ceny i darmowe porady.

Data dodania: 28-03-2020

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:PRO-music

Rzeszów

MUKK Architektura Wnętrz

Krosno

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Stalowa Wola