Tabliczki bhp na zamówienieO firmie:


Telefon: 536 889 998

Strona: http://www.sklepbhpippoz.pl

Nazwa: SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Adres: Irysowa 6

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-660
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zapewnienie zgodności z wszelkimi wymogami prawnymi jest kluczowym aspektem przy zakładaniu firmy lub dowolnej działalności publicznej. Osoby, których biznes opiera się na użytkowaniu lokalu przez pracowników lub klientów, mogą mieć trochę problemów. Wiąże się to bowiem z koniecznością zgłoszenia się do odpowiednich instytucji, które później przysyłając swoich delegatów, zdecydują czy w lokalu można prowadzić dany typ działalności. Poza spełnieniem kryteriów architektonicznych, należy również zapewnić odpowiednie wyposażenie. Należy do nich między innymi zakup gaśnic, które można dostać w marketach budowlanych. Trzeba jednak również kupić specjalistyczne oznakowania, a z ich dostępnością może być problem. Dlatego na rynku powstały firmy, które oferują tabliczki bhp na zamówienie.

Można je kupić na sklepbhpippoz.pl, gdzie dostępna jest bardzo szeroka oferta znaków bhp, potrzebnych do oznakowania lokali użytkowych. Każdy zarządca nieruchomości znajdzie tam tabliczki oraz resztę sprzętu BHP, którego potrzebuje.

Data dodania: 16-03-2019

DODAJ OPINIE


  • W tym sklepie można kupić nie tylko tabliczki BHP, ale również gaśnice czy inny sprzęt służący ochronie przeciwpożarowej. Myślę, że warto skorzystać z ich usług, bo asortyment mają w dobrych cenach oraz przykładają dużą wagę do standardów obsługi klienta.

  • imuroleck dodał komentarz 2019-06-05 14:54:17
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa