Usługi przeprowadzkoweO firmie:


Telefon: 794 066 703

Strona: https://fachowe-przeprowadzki.pl/

Nazwa: Fachowe-Przeprowadzki.pl

Adres: Os. Stefana Batorego 7

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60--68
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zmiana miejsca zamieszkania to wyzwanie logistyczne, jednakże dziś można mu łatwo sprostać. Trzeba jedynie zdecydować się na profesjonalne taxi bagażowe. W dużych miastach nie ma z tym żadnego problemu. Usługi przeprowadzkowe są realizowane sprawnie i z wykorzystaniem odpowiedniego zaplecza. Polecana w tym momencie firma dysponuje właściwą flotą pojazdów, a zatrudniany personel wyróżnia doświadczenie oraz wysoka kultura osobista.

Nie trzeba szukać dłużej, aby przeprowadzka mogła przebiec bez najmniejszych problemów. Na stronie internetowej Fachowe-Przeprowadzki.pl znalazły się wszystkie istotne informacje o zakresie świadczonych usług. Można być spokojnym o to, że będą one zrealizowane w sposób absolutnie profesjonalny i z wykorzystaniem przeznaczonych do tego środków. Wszystko to odbywa się w szybkim tempie i za rozsądne pieniądze.

Data dodania: 25-10-2019

DODAJ OPINIE


  • Dzięki firmie Fachowe-Przeprowadzki.pl udało mi się bardzo szybko i sprawnie przewieźć wszystkie meble do mojego nowo wynajmowanego mieszkania w Poznańskim centrum.

  • Olga Mróz dodał komentarz 2019-11-26 08:01:46
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:AR-FIZ

Poznań

Ebordi s.c.

Gądki

Meble ARTMET

Rydzyna