Marbex sp. z o.o. • Dywany beżoweO firmie:


Telefon: (44) 741 41 41

Strona: https://dywanstyl.pl/

Nazwa: Marbex sp. z o.o.

Adres: Milenijna 40/42

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Któż nie lubi otaczać się przedmiotami, które sprawiają mu radość i wprowadzają w dobry nastrój? W taki właśnie dobry nastrój mogą ludzi wprawiać stonowane, ciepłe i miłe dla oka kolory. Dlatego wiele osób kupuje dywany beżowe zamiast w ciemnych przytłaczających kolorach, choć trudniej o nie dbać i łatwiej się brudzą.

Piękne dywany utrzymane w ciepłych jasnych i ciemnych beżach można nabyć w sklepie internetowym z linku dywanstyl.pl. Wśród 230 artykułów  dostępnych w beżowym kolorze są zarówno dywany do salonu, sypialni, jak i przedpokoju. Niektóre z nich wykonane są z czystej wełny nowozelandzkiej, inne zaś z wysokiej jakości przędzy propylenowej, która jest bardziej odpowiednia dla alergików niż wełna. Wiele z tych produktów jest produkcji polskiej, co znacznie ułatwia złożenie indywidualnego zamówienia na nietypowe rozmiary. Dywany te różnią się także wzorami, które mogą być tradycyjne lub abstrakcyjne.

Data dodania: 04-12-2017

DODAJ OPINIE


  • Podobają mi się dywany w odcieniach beżu i będę musiał sobie taki zakupić do salonu. Na pewno będzie on cieszył oko przed długi czas.

  • atard dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:wyprawkowy

Brzeziny

Communication Corner

Łódź

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

Łódź