Obsługa informatyczna - Lizard Sp. z o.o. Sp. k.O firmie:


Telefon: +48 22 472 40 10

Strona: https://lizard.pl/

Nazwa: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Adres: Bukowińska 22

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-703
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprawna i dynamiczna firma nie powinna mieć na swoich barkach nadmiaru obciążeń. Stąd warto wyprowadzać poza centralę wszystkie obszary, które dają taką możliwość. Dział IT wcale nie jest konieczny, aby dany podmiot sprawnie funkcjonował. Choć z technologii zrezygnować w tych czasach nie można, to da się jednak ponosić mniejsze koszty z nią związane. Firma Lizard ma w tej materii sporo do zaoferowania, dzięki czemu wydatki mogą znacząco spadać. O co dokładnie chodzi?

Specjalistyczna i niedroga obsługa informatyczna w Warszawie jest przez polecanego wykonawcę oferowana różnym podmiotom. Dzięki ogromnemu doświadczeniu można być spokojnym o to, że wszystkie zadania związane z bazami danych, helpdeskiem czy sprzętem i oprogramowaniem będą zrealizowane na czas i zgodnie z oczekiwaniami zamawiających. Outsourcing IT oferowany przez tę firmę zdobył uznanie wielu.

Data dodania: 11-10-2018

DODAJ OPINIE


  • Rozwiązania w dziedzinie IT, jakie zaproponował nam Lizard, okazały się być najbardziej optymalne i zgodne z naszymi oczekiwaniami. Na ich fachowości można polegać!

  • suratinen dodał komentarz 2019-04-11 11:24:24
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa