Warta ZawiercieO firmie:


Telefon:

Strona: https://katowickisport.pl/

Nazwa: Katowicki Sport

Adres:

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: -
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Serwis online, którego właścicielem jest firma SPORT W REGIONIE Sp. z o.o., to źródło rzetelnych informacji z rejonu Śląska. Omawianą we wpisach tematyką jest szeroko rozumiany sport, począwszy od podawania aktualnych wyników rozgrywek, poprzez dane transferowe, aż po szczegóły z codziennego życia lokalnych klubów (plotki transferowe, kadra).

Portal nie ogranicza się jedynie do publikacji wpisów dotyczących zespołów działających w najwyższych klasach rozgrywkowych. Przedstawia też punktację, gole oraz strzelców, a także tabele z niższych lig. Bez względu na to, czy czytelnik kibicuje Ruchowi Chorzów, czy też interesują go wyniki, jakie osiąga Warta Zawiercie, znajdzie potrzebne mu dane na serwisie. Kadra odpowiedzialna za publikację treści zachęca do wyszukiwania danych poprzez dostępną na portalu wyszukiwarkę.

Serwis daje możliwość komentowania artykułów. Mogą z niej skorzystać zalogowani użytkownicy. Aktywnie też działa w social mediach. Odnośniki do poszczególnych kont można znaleźć online.

Data dodania: 10-08-2022

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

tapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry