Psychoterapia warszawa - Jasna PsychoterapiaO firmie:


Telefon: 538458111

Strona: https://jasnapsychoterapia.pl

Nazwa: Jasna Psychoterapia

Adres: Aleje Jerozolimskie 99

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-001
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Domeną centrum psychoterapii ogłaszającego się na stronie jasnapsychoterapia.pl jest pomoc w przepracowaniu traum i lęków dotyczących różnego rodzaju sfer, począwszy od psychiki, poprzez emocjonalność (w tym wysoką wrażliwość), aż po fizyczność. Wsparcie w powyższym zakresie proponują specjaliści tacy jak terapeuta, psychoterapeuta, seksuolog, a nawet dietetyk. 

Na wybraną formę psychoterapii mieszkańcy Warszawy mogą zapisać się, korzystając z formularza zgłoszeniowego dostępnego online. Starając się odpowiadać nie tylko na potrzeby osób z terenu stolicy i najbliższych okolic, kadra centrum także proponuje rezerwację terminu sesji z wybranym prowadzącym pacjentom z innych polskich miast. Wówczas spotkania ze specjalistą odbywają się przez komunikatory internetowe.

Na wizytę można umówić się indywidualnie lub w parach. Prowadzone są też terapie grupowe. Pierwsza sesja poprzedzona jest wstępną rozmową, podczas której psychoterapeuta stara się lepiej poznać daną osobę i określić cel spotkania.

Data dodania: 05-09-2023

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa