http://www.oducha-doucha.pl/O firmie:


Telefon: +48 570 011 110

Strona: http://www.oducha-doucha.pl/

Nazwa: Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Adres: Powstańców Śląskich 103

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-355
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rodzice od najmłodszych lat powinni uświadamiać dzieci, jak ważna jest właściwa higiena jamy ustnej, ale czasem rodzice robią wszystko, aby zachęcić dzieci do mycia zębów, a dzieci i tak migają się od tego albo robią to za krótko i nieregularnie. Czy jest na to rada? Warto, aby z dzieckiem porozmawiał dentysta. Na Bemowie jest zlokalizowany przyjazny gabinet stomatologiczny. 

Ta warszawska dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta i z podwarszawskimi dzielnicami. Stomatolog chętnie pokaże dzieciom i ich rodzicom, jak prawidłowo myć zęby i to najlepiej 3 razy dziennie Może zaproponować też zabiegi profilaktyczne, jak np. lakierowanie ząbków. Jeśli zaś okaże się, że potrzebne jest leczenie lub konsultacja ortodonty, warto umówić się na konsultacje w dogodnych terminach.

Wielu rodziców zwleka z pierwszą wizytą u dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o małe dzieci, ale niepotrzebnie, gdyż większość gabinetów stomatologicznych proponuje wizyty adaptacyjne dla najmłodszych. Na oducha-doucha.pl można znaleźć więcej przydatnych informacji na ten temat.

Data dodania: 30-03-2019

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa