Probox | Stoły gastronomiczneO firmie:


Telefon: 22 77 33 893

Strona: https://probox.pl/

Nazwa: F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Adres: Trakt Brzeski 58

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 05-077
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszerz przestrzeń roboczą swoich pracowników w kuchni, dzięki nowoczesnym stołom gastronomicznym. Meble te, wykonane ze stali nierdzewnej nie tylko są łatwe w czyszczeniu, ale zapewniają również odpowiednią ilość miejsca, dzięki której można łatwo przyrządzić wiele posiłków.

Sama stal nierdzewna jest bardzo odporna na mechaniczne uszkodzenia, jak na przykład na zarysowania, czy wgniecenia. Jest również bardzo łatwa w czyszczeniu. Same stoły zaś mogą być różnie skonfigurowane. Oprócz prostych blatów roboczych, mogą być również wyposażone w specjalne półki, szafki, szuflady, a także w kosz uchylny, dzięki któremu dużo łatwiej będzie utrzymać porządek w miejscu pracy.

Dostępne w ofercie firmy Probox stoły gastronomiczne to szeroki wybór różnych możliwości. W zależności od preferencji klienta, stoły mogą być skręcane lub spawane. W ofercie dostępne są także stoły narożne.

Data dodania: 12-09-2017

DODAJ OPINIE


  • Takie stoły gastronomiczne powinny się przede wszystkim cechować funkcjonalnością i odpornością na uszkodzenia. Myślę, że łatwość utrzymania ich w czystości, podczas użytkowania przez pracowników kuchni, również jest niemniej ważna.

  • hadedotad dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa