Budowa placów zielona góraO firmie:


Telefon: 601 595 571

Strona: http://demar-tomiak.com.pl/

Nazwa: Demar Tomiak

Adres: Budowlana 6

Miejscowość: Zielona Góra

Kod pocztowy: 65-386
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przed Twoją firmą brakuje miejsca na samochody, a może pracujesz na rzecz miasta i chcesz zagospodarować nieużytek? Rozwiązaniem może okazać się budowa placów oferowana przez zielonogórską firmę demar-tomiak.com.pl! Realizują oni zlecenia dla osób prywatnych, firm, a nawet miast.

W ofercie można znaleźć proste prace ogrodowe oraz związane z zielenią miejską, jak koszenie trawników, dbanie o zieleń, jak i bardziej zaawansowane prace, jak przeobrażanie nieużytków w przestrzeń o użyteczności publicznej. Co ważne, nad każdym zleceniem pracują doświadczeni pracownicy, którzy w branży pracują już od wielu lat. Oczywiście wspierają się zaawansowanymi urządzeniami, które usprawniają pracę i stanowią gwarancję terminowej realizacji każdego przedsięwzięcia. Skontaktuj się z przedstawicielem i nawiąż współpracę z profesjonalistami.

Data dodania: 30-03-2019

DODAJ OPINIE


  • Demar Tomiak to fachowcy w pielęgnacji urządzaniu terenów zielonych. Solidnie i dokładnie zajmą się koszeniem trawników czy dbaniem o nasadzenia roślin. Dla mnie są najlepszymi specjalistami w branży. :)

  • entesor dodał komentarz 2019-04-15 14:52:12
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:TG TRANSPORT GABARYTOWY

Gorzów Wielkopolski

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

Gorzów Wielkopolski

Węgier Glass

Żary