Lokalizator rurO firmie:


Telefon: +48 514 778 694

Strona: https://www.delfind.pl/

Nazwa: Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności 115

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-140
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W trakcie budowy lub innych prac na danym terenie, należy wcześniej ustalić gdzie dokładnie znajdują się przedmioty umieszczone w ziemi, przez które przepływna na przykład woda. W tym celu należy skorzystać z takich urządzeń jak lokalizator rur. To dzięki niemu można uniknąć długich i pracochłonnych poszukiwań. Można zrobić to na trzy sposoby, jednak każdy z nich jest skuteczny i szybki w odkrywaniu.

Firma, która udostępnia takie lokalizatory, jest Delfind. Jest to polska firma z długą tradycją i dużym doświadczeniem w świadczeniu takich usług. Opierają się na wysokiej jakości sprzęcie, który korzysta z nowoczesnych technologii, tak by szybko i skutecznie odnaleźć poszukiwany przedmiot w ziemi. Jest to świetny sposób i tańszy niż przekopywanie terenów, zwłaszcza gdy mapki są nieaktualne lub mało widoczne i nawet nie ma się pojęcia gdzie zacząć.

Data dodania: 10-01-2019

DODAJ OPINIE


  • Usługi Delfin Detection & Mapping będą przydatne w wypadku wykrycia awarii czy lokalizacji położenia rur. Muszę przyznać, że sprzęt jakim dysponują jest bardzo nowoczesny.

  • nenorero dodał komentarz 2019-04-12 15:45:48
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa