Brama balonowaO firmie:


Telefon: +48 (58) 300 07 44

Strona: https://albex.pl/

Nazwa: Albex

Adres: Grodzka 20

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-841
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wielkie otwarcie nie może się odbyć bez odpowiedniej oprawy. Prócz wielkich billboardów, niekiedy confetti, nie może zabraknąć balonów, które cieszą oko nie tylko najmłodszych, ale także tych starszych! Świetnym pomysłem na uświetnienie wielkiego otwarcia sklepu, restauracji, kawiarni, a nawet biura, jest wynajęcie lub zakup bramy balonowej, która z pewnością zaskoczy wszystkich! 

Brama balonowa to rozwiązanie, jakie z powodzeniem wykorzystują przede wszystkim firmy otwierające kolejny ze sklepów. Tego typu atrakcja wskazuje na wielkie otwarcie, pokazuje dokładnie przestrzeń, w której dzieje się coś okazjonalnego. Firma albex.pl od lat zajmuje się tworzeniem oryginalnych i niezwykle ciekawych atrakcji typu bramy z balonów, które przydają się przy wielkich otwarciach i innych ważnych uroczystościach. Przekonaj się sam, że świetne rozwiązania nie muszą być wcale drogie! 

Data dodania: 09-09-2018

DODAJ OPINIE


  • Od tej firmy udało mi się uzyskać naprawdę ciekawie skonstruowaną bramę balonową, która przydała mi się przy otwarciu mojego nowego zakładu fryzjerskiego w Gdyni.

  • Jędrzej Malinowski dodał komentarz 2019-12-04 11:16:58
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Traczer.pl

Mierzeszyn

Agroturystyka Koziołkowo

Stara Kiszewa

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk