AB-rent • Wynajem długoterminowy samochodu cennikO firmie:


Telefon:

Strona: https://www.ab-rent.pl/

Nazwa: AB-rent

Adres: Sycowska 13

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-319
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wynajęcie samochodu wielu osobom kojarzy się z wysokimi cenami i pewnie duża część z nich uważa, że jest to usługa luksusowa, dostępna tylko dla nielicznych. Nie jest to jednak prawda, zwłaszcza jeśli chodzi o wypożyczalnię z Wrocławia i oferowany przez nią wynajem długoterminowy samochodu. Cennik zamieszczony na stronie ab-rent.pl udowadnia, że koszty takiej usługi mogą być bardzo atrakcyjne.

Niskie ceny, na jakie mogą liczyć klienci tej wypożyczalni powodują, że nierzadko bardziej opłaca im się wynająć samochód niż zdecydować się na zakup pojazdu, na przykład do celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Rozwiązanie to jest też znacznie wygodniejsze, gdyż nie trzeba kłopotać się wieloma sprawami, jakie są udziałem posiadaczy aut, czy to firmowych, czy prywatnych. Nic zatem dziwnego, że usługi te są bardzo popularne.

Data dodania: 20-10-2017

DODAJ OPINIE


  • Bardzo dobra firma motoryzacyjna, która wypożycza samochodu na dłuższy okres i nie tylko. Czasami jestem jej klientką, ponieważ moje auto odmawia posłuszeństwa a w biurze trzeba się stawić jak zawsze o określonej godzinie.

  • Olga Adamczyk dodał komentarz 2018-08-28 07:31:53
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Olejenazdrowie.pl

Dziećmorowice

Perfect Bust

Warszawa

ROYAL DANCE SCHOOL

Wrocław