Przedszkole z językiem angielskim Warszawa Białołęka | Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

O firmie:

Strona: http://www.akadero.pl/

Nazwa: Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Adres: Strumykowa 23A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-138

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach kluczem do wielu korzyści: swobody podróżowania, studiowania za granicą czy znalezienia dobrej pracy. Zadbajcie więc, by Wasze pociechy jak najwcześniej zaczęły uczyć się języków obcych, na czele z angielskim, który jest niezwykle ważny. Najlepiej przy tym jest wdrożyć naukę możliwie najwcześniej, gdyż im młodsze dziecko, tym lepiej przyswaja sobie wiedzę.

Rzecz jasna, nie możecie zmusić malucha do wkuwania słówek. Nie jest to jednak konieczne, gdyż jeśli wybierzecie dla swego dziecka przedszkole z językiem angielskim na warszawskiej Białołęce Akadero, będzie ono uczyć się języka obcego niemal w niezauważalny dla siebie sposób. Stworzy to bardzo solidne podstawy do dalszej nauki i da wielkie szanse na to, że Wasza pociecha będzie perfekcyjnie posługiwała się tym językiem.

Data dodania: 18-06-2018

DODAJ OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

Meble kolonialne Ramadan